POLUFINALE KUPA Marko Trojak: Respektiramo Ivančicu, ali kup nam je prioritet

Srijeda kao nedjelja. Odlazak na birališta, na izbore, 'nedjeljni' ručak, a potom nogometna tekma. I to kakva, polufinale kupa između Varteksa i Ivančice na stadionu Slobode.

Varteks Ivančicu dočekuje u najjačem sastavu, a i Ivančani su kompletni za ovaj susret. Bumbari ogleda dočekuju osokoljeni s dvije uzastopne pobjede, a pomoćni trener Marko Trojak nam je ispričao kakva je atmosfera u momčadi.

- Nakon dva pozitivna rezultata, Koprivnica i Kotoriba, atmosfera je jako pozitivna, opet smo blizu željene pozicije na tablici. Bitno je da se pobjeđuje u kontinuitetu – ističe Marko Trojak.

Ono što je posebno dobro, da se pokazuje kako Bumbari ove sezone imaju i prilično dugu klupu.

- Moram pohvaliti sve igrače, bilo da krenu od početka, bilo da uđu s klupe. Imamo dosta kvalitetnih igrača, moramo odabrati tko kreće od prve minute, a tko s klupe, no svi to odlično prihvaćaju i hvala im na tome – ističe Trojak.

Što se tiče Ivančice, u klubu se ništa ne prepušta slučaju.

- Imamo dvije polufinalne utakmice protiv Ivančice, pripremamo se za njih, a evo na treningu danas ćemo još dodatno prezentirati i dogovoriti taktiku. Moramo pripremiti sve raspoložive informacije i već od prve utakmice pokazati da nam kup ove godine bitan – ističe Trojak.

U stručnom stožeru izuzetno repsektiraju Ivančicu, ali i obje ekipe u drugom paru, Bednju i Nedeljanec.

- Maksimalno respektiramo Ivančicu, moramo biti jako ozbiljni, jer se radi o ekipi s odličnim igračima. Kup je naš prioritet, i želimo to potvrditi u srijedu – ističe pomoćni trener Varteksa.

Dobra vijest je, da unatoč crvenom kartonu, Matija Kanceljak ima pravo nastupa u kupu, a stručnom stožeru će bit ii lakše sastaviti sastav, jer nema uvjeta da moraju od prve minute nastupati tri mlađa igrača.

Utakmica Varteksa i Ivančice počinje u 17 sati, a Trojak poziva sve navijače da dođu i podrže ih.

- Pozivam sve navijače, da dođu u što većem broju na utakmicu. Puno nam znači njihova energija s tribine, sve to je veliki impuls za našu ekipu, bodre nas i kad je dobri i kad je loše, a ova utakmica nam je stvarno bitna – zaključuje Marko Trojak.

KONTAKTIRAJTE NAS

NK Varteks Varaždin